Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Český NON-STOP

Anketa

Kdyby v dobrém termínu na dobrém místě někdo zorganizoval NON-STOP na (pro začátek) cca. 250 km, na cca 60 km okruhu se 2 check points...

Ano, na to jsem čekal(a), jedu!
11 (44%)
To bych rád vyzkoušel(a)
12 (48%)
Možná by to za zkoušku stálo
1 (4%)
Ještě jsem o tom neuvažoval(a), ale nezavrhuju to
1 (4%)
To určitě nedám...
0 (0%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: 28 Prosinec, 2008, 14:37

Autor Téma: Český NON-STOP  (Přečteno 85299 krát)

0 uživatelů a 10 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #75 kdy: 31 Prosinec, 2008, 10:10 »
Na Lipně se už bruslí, sice jen v zátokách, ale bruslí.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Palíza

  • Host
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #76 kdy: 09 Leden, 2009, 09:59 »
Djiháde,jak to vypadá na Lipně?Míro  kolik máš sněhu,asi nic moc co?

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #77 kdy: 09 Leden, 2009, 10:08 »
Nevím, zjistím.
Bezpečný to je až když začnou jezdit po ledě auta. Ale zjistím dám vědět.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #78 kdy: 09 Leden, 2009, 11:33 »
 ;)čau Míro, tak už se ouřady vymáčkly ?  :D ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #79 kdy: 09 Leden, 2009, 12:57 »
;)čau Míro, tak už se ouřady vymáčkly ?  :D ;)

Dejchá, když už tak švem. Vodotěsný nejsou.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #80 kdy: 09 Leden, 2009, 13:09 »
;)čau Míro, tak už se ouřady vymáčkly ?  :D ;)

Dejchá, když už tak švem. Vodotěsný nejsou.
jo a Chosé nepřijel a zastřelili Bredlyho  ;)
nejseš nějakej roztěkanej? ;D ;) :o
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #81 kdy: 10 Leden, 2009, 14:43 »
Tak s úřadama to vypadá následovně. Na LČR i ŽP to v zásadě prošlo, ale ještě je potřeba probrat to s majitelema honiteb, což může být dost náročné, ale uvidíme. Zatím jediná podmínka, vznesená na ŽP, je to, aby spřežení projížděla krajinou co nejtišeji, myšleno tak, aby musher maximálně omezil hlasité povzbuzování psů. Zkrátka jde o to, co nejméně plašit zvěř, která může být dlouhou zimou vysílená.
Neřešitelný by, z hlediska úřadů, nebyl ani klouzavý termín, podle sněhových podmínek. Takže jak mi to trochu výjde, zkusím si znova projet tuto diskusi a dát dohromady nástin pravidel a podmínek. Pokud má ještě někdo nějaké náměty a připomínky, ozvěte se.
Ještě jedna prosba, jelikož se mi mezi svátkama sesypal komp, přišel jsem pravděpodobně o všechny mailové adresy, prosím tedy všechny zainteresované jak do Non Stopu, tak do České Kanady, aby mi poslali jakýkoliv mail, abych mohl obnovit adresář. Díky, Mirek

Ada

  • Host
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #82 kdy: 11 Leden, 2009, 16:28 »
Ahoj lidi já myslel že to byl návrh na romatickou projížďku tzpu dojedeš pro radost?Rád bych si to sjel v klidu a ani ne celý. Jak bylo napsáno v neděli nestíhám do cca14hod. už nestartuju.Ale zvrhlo se to někam ůplně jinam než byl původní záměr pořádajících.Ada

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #83 kdy: 13 Leden, 2009, 08:11 »
...já myslim, že se to nezvrhlo... počkej, až Míra vyplivne pravidla... ...nicméně plýtvat silami pořadatele závodu kvůli romantický projížďce, teda sorry, to nevim proč... když se bavíme o závodu, tak je podle mě jasný, že se někdo chce poměřit, vyzkoušet si svoje představy v praxi a porovnat je s přístupem jiných... nebo ne? ...každý v tom má určitě svou dávku romantiky, ale pokud se chci romanticky projíždět, nebudu Míru popichovat, aby to uspořádal...
Každopádně, pokud do toho půjdeš jenom proto, aby ses romanticky projel, tak snad ti nebudou překážet ti, kteří od toho chtějí něco jinýho, ne? ...Nebo se má vyhlásit zákaz závodění na tomto závodě?
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

MichalM.

  • Host
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #84 kdy: 13 Leden, 2009, 11:05 »
...já myslim, že se to nezvrhlo... počkej, až Míra vyplivne pravidla... ...nicméně plýtvat silami pořadatele závodu kvůli romantický projížďce, teda sorry, to nevim proč... když se bavíme o závodu, tak je podle mě jasný, že se někdo chce poměřit, vyzkoušet si svoje představy v praxi a porovnat je s přístupem jiných... nebo ne? ...každý v tom má určitě svou dávku romantiky, ale pokud se chci romanticky projíždět, nebudu Míru popichovat, aby to uspořádal...
Každopádně, pokud do toho půjdeš jenom proto, aby ses romanticky projel, tak snad ti nebudou překážet ti, kteří od toho chtějí něco jinýho, ne? ...Nebo se má vyhlásit zákaz závodění na tomto závodě?
šaman

Jo, jo přesně tak souhlasím. Nevidím důvod proč by se závodu nemohli zůčastnit "turisti romantici", kterým o nic nejde a kdykoliv to můžou zapíchnout dříve. Já se chci taky zůčastnit a jsem srozuměn s tím, že to vůbec nemusím dojet do konce. Mě to ale strašně zajímá a sám bych to bez kompletního zázemí a dodržování základních pravidel našich řádů kvůli bezpečnosti nikdy nejel.
     Je to všechno zajímavá myšlenka a pokud to výjde, chci stát u zrodu, možná nultého ročníku a možna se to taky už nebude nikdy opakovat. Držím maximálně palce, aby to vyšlo. Každopádně všechny závody non-stop jsou zajímavé a obzvlášť pro media. A je také zajímavé, že často jedinci, kteří se jakéhokoliv non-stopu zůčastní a jsou na pokraji vyčerpání se závěrečným sebehodnocením "nikdy více", se často vracejí  a snaží se do toho jít znovu.

ada

  • Host
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #85 kdy: 15 Leden, 2009, 21:53 »
ahoj samane moc se omlouvam jestli sem to blbe napsal ale v uvodu pisete o okruhu cca60km od ct. do ne. vaha neresena plnou polni sebou. ale postupem casu se resilo kategorie pocet psu a odmeny pro viteze td. nakonec psal mirek o tom ze to udela pro par pozvanech a bode mit klid.nejaky vkladny by urcite melo bejt uz za ty nervy nez se to vsechno nekdo zorganizuje. ja vam moc preju at to vyjde zdravim ada

sarka

  • Host
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #86 kdy: 15 Leden, 2009, 22:02 »

Teď k té výběrovosti. Můj názor je a třeba mi to rozmluvíte, že bych nechtěl nikoho dopředu odmítat a dělat z toho výběrovou akci. Limit počtu startujících asi bude a osobně to vidím na maximálně 20 spřežení. Pokud ujedou "tvrďáci" místo 250ti 300, nebo 350, budiž jim přáno, ale zrovna tak pokud si někdo chce vyzkoušet, kolik mu za tři dny odťapou malamuti, nic proti tomu. Určitě by ale měli mít přednost ti, kteří si opravdu chtějí zkusit ujet maximum, nebo alespoň základí limit, t.j. 250km.
TÍMTO TEDY VYZÝVÁM VŠECHNY OPRAVDU VÁŽNÉ ZÁJEMCE O TUTO AKCI, ABY CO NEJDŘÍVE POSLALI PŘEDBĚŽNOU PŘIHLÁŠKU NA MŮJ MAIL b.kremlicka@quick.cz Do přihlášky prosím uveďte počet psů a opravdu reálný odhad možností svých a svých psů, tedy kolik km budete schopni odjet. V tomto bodě opravdu spoléhám na zdravý rozum!!!
Důvod, proč nechci nikoho dopředu odmítat je ten, že když srovnám 250km na České Kanadě za tři dny, odpovídá to zhruba 222km na Šediváčkovi za 4 dny a na Šediváčka se taky může přihlásit každý. Proto si myslím, že pokud bude místo do limitu, ať jedou klidně i šneci Mirek



Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #87 kdy: 15 Únor, 2009, 20:40 »
Poslední výzva!!!
Vzhledem k ideálním podmínkám, které v naší oblasti zavládly těsně po dojezdu České Kanady 2009 jsem zkusil narychlo zajistit i Non-Stop. Kupodivu to prošlo i na úřadech, i když zatím jako zkušební a tedy velmi "komorní" akce. Spolu se Šamanem se tomu od pátku dost intenzivně věnujeme a zatím máme 5 účastníků. Limit pro letošek je 7, takže pokud máte někdo opravdu vážný zájem dorazit ve středu 18.2. a ve čtvrtek v 10,00 odstartovat do prvního českého Non-Stopu, ozvěte se prosím co nejdříve na b.kremlicka@quick.cz ! Obratem vám zašlu propozice a po jejich zaslání bych prosil o následné potvrzení. Letos jsme bohužel museli k celé akci přistoupit jako k "výběrové" a tímto bychom rádi doplnili povolený počet účastníků. Doufejme, že vše dopadne a za rok bude všechno jinak.
Mirek Kremlička

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #88 kdy: 16 Únor, 2009, 13:28 »
 ;) Šamane , jestli teda máš , vem mi alespoň jednu běžkařskou hůlku !!! já svojí poslední bambusačku sem si přejel autem, takže je na tři věci... ;) díííky
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #89 kdy: 18 Únor, 2009, 13:47 »
tak jsem na místě, sněhu po prdel a stále padá.... bude to paráda  :D  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.