Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Český NON-STOP

Anketa

Kdyby v dobrém termínu na dobrém místě někdo zorganizoval NON-STOP na (pro začátek) cca. 250 km, na cca 60 km okruhu se 2 check points...

Ano, na to jsem čekal(a), jedu!
11 (44%)
To bych rád vyzkoušel(a)
12 (48%)
Možná by to za zkoušku stálo
1 (4%)
Ještě jsem o tom neuvažoval(a), ale nezavrhuju to
1 (4%)
To určitě nedám...
0 (0%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: 28 Prosinec, 2008, 14:37

Autor Téma: Český NON-STOP  (Přečteno 80217 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #45 kdy: 10 Prosinec, 2008, 14:44 »
od pondělí 18:30 do úterý 19:30, Tj.26 hodin, a mám 67km .
;D jestli takhle (jako hodiny) počítáš i kiláky  :D tak to dáte zvesela i 200  :D ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #46 kdy: 10 Prosinec, 2008, 15:02 »
ad Venda ... unavení psi OK, ale zranení, nebo zkolabovaní... nechci to předpovídat, ale bude tam stovka či víc psů v extrémním záběru... může to někomu ustřelit... na závadech normálních to vždycky nějak opečuješ, nebo někomu řekneš, ale tady, kdy budeš 3 dny kroužit jak sup... ...pro tyhle případy jsem myslel...
ad Djihad ... moc se mito o to prachy nezdá, hlavně z toho důvodu, že to sežere prachy pořadateli... tvoje řešení se svépomocí a s povinností přivézt pomocníka je sice moc hezký, ale nepůsobí to na mě příliš realisticky. Kdybych byl pořadatel, asi bych do takového rizika nešel...
Zmiňoval jsi 1000 korun... když nás bude startovat 15, tak to za 15 000 bude mít mirek co dělat, aby to připravil... na šediváku 33 platíš 7,50 za kilometr, 333-  6,-/km ... startovné bych tady odhadoval mezi 1500 - 2000...
kilometry... kdybych dneska nemusel bejt v 11 na poště, měl jsem od včerejších 17:00 do dnešních 11:00 (tedy za 18 h) 76 km... (takhle jsem měl jen 63)... ...a kdybych chtěl, vím, že by se tam ještě 20-30 vešlo (v 15:00 na 2 h) myslím, že v polovině ledna dokážeme 150 za 24 h...  To, že první a druhá etapa na šediváku se jezdí pod 24 h a že je to 136 km a že už to spoustu lidí ujelo přece hovoří o tom, že to jsou realistický propočty, ne?
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #47 kdy: 10 Prosinec, 2008, 15:09 »
Venco opraveno.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Palíza

  • Host
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #48 kdy: 10 Prosinec, 2008, 18:35 »
 >:(Myslel jsem,že si to chceme vyzkoušet,zkusit,na co máme my a naši psi.Pořádně si zajezdit na sněhu,sem tam se i kochat,ale štvát sebe a psy(jak kdo)pro prachy? ???To se i my musíme přizpůsobovat týhle zas..ný době?Třeba na to koukám blbým pohledem :-\

Offline Akim

  • ***
  • Příspěvků: 107
  • Karma: +13/-19
    • ZOO ve dvoře
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #49 kdy: 10 Prosinec, 2008, 18:45 »
Tak to pardon, já myslel že laťka bude vejš, tak 300 - 400. 250 nonstop, to se určitě najde magor, co to bude chtít dát najednou.
www.zoovedvore.cz
Jirka Sochor

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #50 kdy: 10 Prosinec, 2008, 19:10 »
1/3 z 10 tis pořadateli? (jestli to dobře chápu)
To je tak s bídou na benzín! :o

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #51 kdy: 10 Prosinec, 2008, 19:18 »
Tak bobánkové, místo aby jste si tu rozdělovali ceny a vymýšleli pravidla, což je alespoň proti tomu rozdělování cen chvályhodné, zkuste mi poslat alespoň tu předběžnou přihlášku mailem. Zatím jste se přihlásili čtyři a pátej Palíza po telefonu. Mirek

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #52 kdy: 10 Prosinec, 2008, 19:52 »
 ;) tož máme tomu rozumět tak, že to LČR a spol. POVOLILY ?, tož se tedy hlásím já (bez PP) + 8 SH s PP  dohromady nám bude 109 let  :D  ;)
« Poslední změna: 10 Prosinec, 2008, 20:10 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #53 kdy: 10 Prosinec, 2008, 19:58 »
LČR zatím nic nepovolily, ale někde na 2. straně jsem žádal, aby mi vážní zájemci poslali předběžnou přihlášku mailem. Jde mi hlavně o představu, na kolik lidí se snažit nastavit limit účastníků. Tebe ale Vendo omlouvá ten věk, já už taky bez brejlí vidím kulový ;).

Palizová

  • Host
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #54 kdy: 10 Prosinec, 2008, 20:48 »
Tak jestli vše klapne a závod se pojede,ráda se o odpadlé psy postarám...

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #55 kdy: 10 Prosinec, 2008, 20:59 »
To Palíza: Děláš z nás magory. Myslím že, známe se snad natolik dobře ne, že by tam psy nikdo nadměrně kvůli třem litrům neštval.
To LenkaB: Kampak by si jela?
Bylo by to 1/3 z 2x10tis (čistý nečistý), za 3 tisíce je traktor s válcem z pneumatik po šesti stovkách na hodinu, ten těch padesát km zvládne několikrát dokola, zbytek by byl na pojezdy a telefony organizátora, 350kg balík slámy stojí tři stovky, hospodu, vítězné stupínky, fangle s diplomem a pohárem nepotřebujeme.
Beru tedy i to, že to je málo, a když to budou 2000,- za tým tak to snad vyjde ne?

to Radka: Eliška s Lojzou by taky určitě rádi přijeli pomáhat.
« Poslední změna: 10 Prosinec, 2008, 21:08 od Djihad »
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #56 kdy: 10 Prosinec, 2008, 22:44 »
Pro Ráďu: díky za nabídku!!! Jen více takových ;D.
Pro Džiháda: Nejdřív jsem si nebyl jistej, jestli si neděláš prdel, ale po dalším příspěvku jsem zjistil, že to asi myslíš vážně. Nezlob se na mě, ale buď jsem úplně blbej, nebo neumím počítat. Nějaký závody už jsem sice zorganizoval, ale tvůj rozpočet mi připadá trochu jako z dob totality. Pokud to zvládneš, klidně celou akci zorganizuj, nerad bych někoho okradl. Takže na závěr, buď budu pokračovat ve snaze něco zorganizovat tak, aby to proběhlo oficiálně, nebo to uspořádám pro pět pozvanejch ilegálně, nebo se na to vybodnu úplně, což je to nejjedodušší. Mirek

Offline Akim

  • ***
  • Příspěvků: 107
  • Karma: +13/-19
    • ZOO ve dvoře
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #57 kdy: 10 Prosinec, 2008, 23:29 »
Někdy mám problém udělat si čas na závody, které jsou půl roku v kalendáři. Ale až Mirku pískneš, že teda jako napadlo, tak jedu.  Venco neboj, nebudeš v seniorech sám, lídrujou mi dvě 10 letý štramandy a už se těšej, až se trochu protáhnou.
www.zoovedvore.cz
Jirka Sochor

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #58 kdy: 11 Prosinec, 2008, 08:14 »
to Djihad - tak de ti vo ty prachy nebo ne? nejdřív píšeš, ať je to vo prachy, pak píšeš, že vlastně ani nejsou důležitý, takže třeba jen 2 litry... tak jakou roli tam tedy peníze pro vítěze mají hrát? Mě se to vo prachy vůbec nelíbí. A nevěřim tvé teorii, že když se všichni známe, tak to nikdo nebude hrotit kvůli penězům... ..to už sem zase u toho - tak proč peníze pro vítěze, když to podle tebe nikdo kvůli nim nebude hrotit... nemáš ro trochu pomotané? :-)
To mIrek - možná, kdybys napsal přesnější  a stručné údaje ... posílejte přihlášky na nonostop závod o délce.... za podmínek (počty psů, kategorie...) konaný (pár možných termínů) na České Kanadě... tak by se lidi třeba hlásili... já mám pocit, že tady veřejně vaříme podmínky a lidi vlastně neví, do čeho se případně přihlašujou...
Já ti pošlu vzápětí svou přihlášku mailem..
Co se týká peněz na pořádání, jsem při tobě, Mirku. Ten, kdo tady chce hodnotit náklady na závody, by se měl seznámit s tím, jak to chodí... ...navíc, tenhle závod bude patrně bez dotacesvazu, což jej zase hendikepuje...
ad Akim.. 300-400 km - to by bylo hezký, ale myslím, že na první ročník je dobré býti trochu při zemi... nikdo neznáme, jak to chodí... ani pořadatel, ani závodníci... ...ale třeba se na to jednou vyhoupneme
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Český NON-STOP
« Odpověď #59 kdy: 11 Prosinec, 2008, 09:38 »
to všichni: Máte pravdu, přiznávám porážku a stahují svůj návrh abychom jeli "vo prachy", nejsme ještě totiž dost zodpovědní pro tenhle styl závodění.
Pojedeme o medaile do hospody, tam se vožerem a bude nám skvěle.

To Šaman: Ty dva tisíce bylo startovný
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky