Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 výpomoc svazu

Autor Téma: výpomoc svazu  (Přečteno 21169 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #45 kdy: 04 Únor, 2015, 09:43 »
Admine, co ty na příspěvek manry?

Offline manra

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +7/-3
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #46 kdy: 04 Únor, 2015, 09:59 »
Já ale netvrdím, že příspěvek smazal admin !

Offline Kotec

  • *
  • Příspěvků: 22
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #47 kdy: 04 Únor, 2015, 10:06 »
Je vidět, že musheři to umějí se psy, ale méně už s lidmi. Chápu, že pro mushera je hlavním cílem zapřáhnout si smečku a pak vyrazit na káře/saních/koloběžce/běžkách na několik hodin do relativně pustých míst, kde nepotká ani živáčka, a tak nějak s těmi lidmi moc komunikovat nepotřebuje, ale tohle už je asi dost extrém. Je to přitom škoda, myslím si, že je to krásný sport, ale takhle se k němu a) moc nováčků nepřitáhne (přitom by mohlo, myslím, že zájem by mezi lidmi byl) b) ještě navíc pár stávajících odradí. Přijde mi, že je nějak celkově chyba v systému, neumíme si asi věci správně vyříkat, podat a když už něco napíšeme na veřejné fórum, je to v poslední době čím dál více kritika a osočování než nějaké pozitivní příspěvky. Stačí se podívat do archivu předchozích let, jak se čile komentovaly jednotlivé závody a jak je v současné době skoro ticho po pěšině, snad možná s výjimkou pár odkazů na fotky (typicky porovnejte třeba náš největší závod - Šediváčkův long). Jak se klidně poradilo s nějakým problémem, zatímco dnes sem raději nikdo nic nepíše, aby náhodou ho ještě někdo jiný nezkritizoval. Přitom vím, že naživo umí být musheři srdeční a komunikativní, nicméně to samozřejmě náhodný nezaujatý člověk, který se o mushing zajímá a zakopne třeba o tyhle stránky, se nemá šanci dozvědět.
Pojďme se tedy trochu zamyslet, jestli by se to fakt nedalo vyřešit lépe. Místo vzájemného osočování vymyslet - třeba i mimo toto fórum - funkční řešení, které bude rozumným kompromisem a zároveň dřív, než to začne fungovat, nezatrpknout a nestranit se od těch ostatních (takový ten bohužel dost typický postoj: "už nebudu jezdit na závody, protože je to stejně jenom opruz/dohadování se/...").

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #48 kdy: 04 Únor, 2015, 10:56 »
Na to se mi ale chce odpovědět.. Vyříkat si neco mimo forum, budiž, ti kteří to potřebují. Ale jinak stránky www.mushing.cz a jeho forum je myslím velice potřebný komunikační prostředek pro začínající. Zajímáme se o tento sport pátým rokem a do ted sem tu našel spoustu odpovědí na otázky. Pokud nemám možnost zapadnout do nějaké party se kterou se mužu pravidelně potkávat a trenovat a nasávat od nich informace zkušenosti (třeba aktivní mc club) tak jediné místo je bohužel forum mushing. Vše kolem závodů, zkušeností, zdravotní problémy psů, sportovní technika, přeprava, trenink, krmení, kdy kde se bude trenovat, kdy kde bude jakékoliv setkání musheru. Tak to tu nepohřbívejme. Každý kdo bude bude mít doma jednoho zlobivýho pesana neutahatelnýho jednoho krásnýho dne zabloudí sem. A najde tu jen hádky tak se k nám nepřidá.. potřebujeme pravý opak. Aby právě takovýhle nadšenci si tu našli to co potřebují a posunulo je to dál do našich řad. Protože jedině tak se na závodech objeví začátečníci s jedním pejskem, kteří zatouží se na dalších závodech svézt taky, protože jedině takový zatouží nás doma navštívit a koupit další a další štěně aby to bylo zajímavější. Takže zakončit to tím "už sem psát nebudu protože ste mě všichni nasr... není řešení.

říkám to proto že sem to právě takhle měl a mrzí mě že takovejhle vyjímečnej a zajímavej sport má takovýhle stinný stránky. To je špatně. Nerozumím uplně všemu co se tu píše o vedení ale takováhle diskuze nám neprospívá!!!

Hatí to uplně veškeré snažení dobrovolníků kteří chystají závody, shání sponzory, snaží se dostat mushing do médií. Není to malé snažení málo lidí tak to tu nepokažme.

Jenom za těch pět let zpátky co se tomu věnuju se mushing v mediích ukazuje čím dál víc, reportáže v českém rozhlase ze závodů, rozhovory s některými z nás a pak široká veřejnost napíše do googlu slovo mushing a ono se mu otevře toto...

Téměř všichni sme začali právě takhle, že sme se se sportem psích spřežení někde potkali uplně náhodou a pak nás to dostalo. Tak těm novým ukažme vstřícnost a otevřenost a né takovouhle špínu a plivání jeden na druhého.

Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #49 kdy: 04 Únor, 2015, 12:11 »
Jak to myslíš  manro ?  Tady může mazat jen admin nebo autor.

Offline manra

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +7/-3
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #50 kdy: 04 Únor, 2015, 13:27 »
Přesně tak, byl to autor. Škoda že si dotyčná nestojí za svým příspěvkem.
Má reakce na její příspěvek pak je nesmyslná.
Ale nechme již toho. Hlavně že nám to běhá.

« Poslední změna: 04 Únor, 2015, 15:43 od manra »

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #51 kdy: 04 Únor, 2015, 16:30 »
Info k položeným off-topic otázkám:
e-mail u přihlášených diskutérů může vidět pouze admin a slouží jen k řešení technických problémů.
Příspěvky může mazat jen jejich autor pokud je zadal jako přihlášený a jen ty svoje.
Ostatní příspěvky může mazat jen admin, ale pouze ve výjimečných případech. Například pokud jde vyloženě sprosté texty, nebo spam. Pokud admin něco smaže (a není to spam) vždy o tom, že nějaký příspěvek smazal, napíše do daného vlákna info.

Toto fórum nespadá pod správu Svazu Sportu Psích Spřežení a všichni jeho představitelé zde mají práva stejná jako všichni ostatní uživatelé. Nemají tedy k interním informacím fóra přístup a ani admin jim tyto informace neposkytuje.

Toliko k případným konspiračním teoriím :-)

Váš "zlej" admin Tomáš Soural   

Ivo Vacke

  • Host
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #52 kdy: 04 Únor, 2015, 22:13 »

Nabídka pomoci svazu
[/b]

"Keců na kýble . Místo invektiv a keců mi stačilo poslat do angličtiny přeložený dotaz. S angličtinou se fakt peru. A telefon na mně máte všichni. Začínám být opravdu naštvanej.  Já to fakt dělám zadara. A ve svým volným čase. A za svý prachy. A skoro sám . Místo cobysmemělování sedněte a udělejte . Každá pomoc vítána".

"Jinak Weru potřebuji někoho , kdo by obratem překládal věci od IFSS z angličtiny a zpět(kvalitně , ne google). Dále potřebuji nutně člověka , který bude zpracovávat pokyny pro čerpání dotací a vyplňovat formuláře k jejich čerpání , zodpovídat za ně a bude jezdit na zasedání , které bývá v pracovní dny, většinou v Praze někdy v Nymburce. Není to víc jak dvacetkrát v roce. Dokonce někdy je to o víkendu takže si nebudeš muset brát v práci volno. Pokud chceš , je to tvé."

"Nebo ještě lépe , momentálně potřebuji někoho , kdo rozpracuje směrnice pro čerpání dotací na mládež od ČOV a ponese za to zodpovědnost . Zároveň by obdržel zplnomocnění na jednání s ČOV kam bude pravidelně dojíždět.Samozřejmě zdarma . I když někdy tam bývá ovocný raut   "

"Milý šampóne , cítím velkou odpovědnost za peníze , které jsem převzal do správy .  Leta osvědčený způsob postupu v jakékoliv organizaci , je, že kdo má zájem začne pracovat a až se vypracuje i velí  . Nechť mladá krev přijde a zapojí se . Nikoliv do utrácení jak se již několikrát pokusila , ale do budování. Mladých generací jsem za posledních dvacet pět let viděl nespočet . Nestěžuji si na práci , ale na nedostatek SOUSTAVNÉ pomoci .   "



Jirko, včera jsi poslal člence našeho klubu email, kde ji úkoluješ, aby Ti do dneška udělala ročenku pro Unii sportu za celý rok  v anglickém jazyce. Zavolal jsem si na sekretariát Unie, kde jsem zjistil, že upomínací email šel už v prosinci a další nedávno, termín odevzdání, samozřejmě  nikoliv v anglickém jazyce nebyl dnes, ale bude až příští týden. Ročenka se má dělat každý rok a tudíž to není a nemůže být pro Tebe žádné překvapení. Ještě menší překvapení by to pro Tebe zajisté bylo, kdybyste pořádně chodili na  schůze sekretářů, které jsou maximálně 10 x do roka. Valná hromada je normálně jednou ročně, v roce 2014 byla dvakrát kvůli přesunům majetku. Prezence účasti našeho vedení na těchto akcích mi byla přislíbena zaslat emailem, ale jak jsem předběžně vyrozuměl, asi to bude nemilé překvapení. Zkrátka to, co po Verče chceš v emailu, je jaksi přehnané, nevím co tě vedlo k takovému chování.

Přestaň se vytahovat a zbytečně slovně prudit v odpovědích na diskuzi na dvacetiletou holku, která Ti nabízela pomoc. Pro nezúčastněné to špatně vypadá, mnohé potecionální pomocníky to předem odradí ("děvče sorry" a podobně), dělej svoji práci, ke které ses zavázal a nebudeš honit termíny na poslední chvíli.

Poptával jsi někoho na vyřizování dotací. V loňském roce náš klub uspěl v šesti případech z osmi a tak nabízím pomoc já i Verča. Ovšem, jak pro vypracování ročenky, tak daleko více pro vyřizování dotací, zvláště když si přeješ, aby za ně dotyčný zodpovídal, jsou potřeba ekonomické informace vytažené z účetnictví. To znamená, že podmínkou takové pomoci je zpřístupnění účetnictví, a to i za předchozí roky. Stačí napsat plné moci, ohlásit nás u účetní firmy a jedem ....  šampióne.

Ivo Vacke


Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #53 kdy: 04 Únor, 2015, 22:45 »
Pane doktore lžete jako vždy

Vážení kolegové,
Chtěl bych Vám připomenou termín dodání podkladů pro Ročenku ČUS 2014, který je zítra 4.2.2015. Dovoluji si Vám termín ještě jednou připomenout a požádat Vás o dodání podkladů.
 
        Ročenka ČUS 2014
Jako v minulých letech tak i pro rok 2014 se budou zpracovávat podklady od národních sportovních svazů pro Ročenku ČUS 2014. I tentokrát se bude vydávat v elektronické podobě a v malém tištěném nákladu.
Prosím tímto o zaslání těchto podkladů do Ročenky ČUS 2014 do 4. 2. 2015 na adresu opatrny@cuscz.cz
- Text hodnotící úspěchy a neúspěchy vašeho svazu za poslední rok, délka textu by se měla pohybovat mezi jednou až dvěma normovanými stranami A4.
-  Do hlavičky svazu označte případné změny červeně.
- Aktuální seznam mistrů ČR v kategorii dospělých a juniorů a umístění českých reprezentantů do 6. místa na MS a ME za rok 2014.
-  Pro oživení prosím o zaslání jedné až dvou aktuálních fotografií vztahující se  k textu v dostatečném rozlišení (min. 300 dpi, + popisek fotografie a uvedení jména autora,).
Pokud by někdo chtěl zaslat text vlastního příspěvku z roku 2013 s hlavičkou svazu ve wordovské podobě, prosím, napište mi a já Vám text obratem zašlu. Ročenky jsou umístěny také na webu ČUS:

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #54 kdy: 04 Únor, 2015, 22:55 »
Jinak vaší člence jsem nejprve volal , když nabídla pomoc , psal e-mail ,dal na sebe telefon , kdyby ho náhodou neměla(kdysi ho měla) .Dva dny ticho . Telefon nedostupný.Nic. Žádný mail , telefon , SMS . Prostě nic. Teď tenhle advokátský výpotek. Takhle si po právnicku představujete pomoc?

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #55 kdy: 04 Únor, 2015, 23:21 »
No, můj poslední příspěvek k diskuzi:
Telefon, zmeškaný hovor nemám. Telefonovala jsem s několika lidmi, tedy chyba u mě asi nebude. Dva dny ticho? Mail jsi poslal včera večer, asi nesedím poctivě celé dny u počítače.
Pomoc? Ano, Dělat někomu blbce? Rozhodně ne.
Takže pokud si dobrovolnickou pomoc představuješ tak, že dva měsíce budeš věci odsouvat a pak večer napíšeš nějakému dobrovolníkovi, že zítra odpoledne to chceš mít na stole s fotkami v dostatečném rozlišení apod., tak to asi klapat nebude.
Pardon, snaha byla po zásluze potrestána a já už se nikdy s nabídkou ozývat nebudu :)
Každopádně účetnictví by mělo být přístupné u veřejných u organizací, které čerpají dotace od státu, pokud se nepletu ;-)
« Poslední změna: 04 Únor, 2015, 23:26 od Weru »
Veronika Navrátilová

Offline jakuburban

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #56 kdy: 05 Únor, 2015, 08:04 »
Myslim, ze ma cenu resit jake bylo zadani. Jestli skutecne vecer prisel mail se zadanim rocenky do druheho dne, tak to je proste provokace a jasny signal, ze o spolupraci s Vercou nema zajem. Tady nejsme v pohadce, kde ti pichnou holoubkove nebo mravenci.
Diskusi sleduju od zacatku, ale takovyhle grady jsem necekal. Ale budme v klidu, v jinejch spolcich to neni jine, takze je to vlastne [ne]normalni ;-).

Šilhan

  • Host
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #57 kdy: 05 Únor, 2015, 08:57 »
OT: Huskies, těžko bude někdo reagovat na tvůj příspěvek, když se vždycky pokákneš, žačneš plakat kolik lidí ti vyhoržuje a nakonec všechno smažeš a pak v diskuzi visí nesmyslné příspěvky reagující na na tvoje v tu chvíli již smazané komenty. Diskuze pak bohužel ztrácí kontinuitu ztrácí kontinuitu.
A tady ty nářky na fóru stejně nic nevyřeší a leda otráví další lidi, takže si s Manrou běžte onanovat někam jinam.
(Žádný konstruktivní návrh jsem tu ani od jednoho z vás neviděl, jen stále samá negativa. První povšimnutíhodný návrh je až nyní "truc podnik"....)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #58 kdy: 05 Únor, 2015, 09:04 »
ADMIN: prosím přesuň toto vlákno jinam. Zvenku to může vypadat, že se tu dohadujeme o MS v Německu. Děkuju Michal Tobiášek
...navic... tohle stejne nemá konce... :-(
« Poslední změna: 05 Únor, 2015, 12:36 od Tobi »

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:výpomoc svazu
« Odpověď #59 kdy: 05 Únor, 2015, 12:14 »
OT: Huskies, těžko bude někdo reagovat na tvůj příspěvek, když se vždycky pokákneš, žačneš plakat kolik lidí ti vyhoržuje a nakonec všechno smažeš a pak v diskuzi visí nesmyslné příspěvky reagující na na tvoje v tu chvíli již smazané komenty. Diskuze pak bohužel ztrácí kontinuitu ztrácí kontinuitu.
A tady ty nářky na fóru stejně nic nevyřeší a leda otráví další lidi, takže si s Manrou běžte onanovat někam jinam.
(Žádný konstruktivní návrh jsem tu ani od jednoho z vás neviděl, jen stále samá negativa. První povšimnutíhodný návrh je až nyní "truc podnik"....)
taky tě mám rád a taky mi můžeš!!!!!!!!!!!!!!