Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MS Německo 2015

Autor Téma: MS Německo 2015  (Přečteno 56362 krát)

0 uživatelů a 11 Hostů prohlíží toto téma.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #75 kdy: 24 Únor, 2015, 20:49 »
Jani , stejný pocit mám já . Lidi , s kterými sedím celý večer , mi potom položí otázku s širší odpovědí na diskuzi ,místo osobně  přímo . Stačilo se v Abertamech zeptat a za deset minut jsi byla v obraze , místo téhle diskuze . A tak to bylo i u diskuze minulé. Když se chceš na něco zeptat zavolej . Klidně i večer. Třeba mi tvoje  pětiminutové připomenutí pomůže od celodenní diskuze , občas s  lidmi , kteří stejně nechtějí nic slyšet ani vidět.To platí i pro ostatní.

Jinak k dotaci , která se nečerpala za JK  a kterou správně odmítl ,bych dodal že se nečerpala zejména proto, že byla nastavena tak , že nešla námi užít a proúčtovat . Svazy , které jí tehdy přijaly a utratily mají teď velké problémy. Nakolik v další dotaci učinkoval Lukáš nevím . Nechám to na jeho vyjádření. Určitě v ní ale učinkoval JK .
« Poslední změna: 24 Únor, 2015, 20:58 od sulika »

Jirka Valko as Sluníčko

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #76 kdy: 24 Únor, 2015, 22:22 »
vkol vím moc dobře o čem mluvíš. Mirek Kremlička Mirku ty máš teda paměť. Já už na to, jak jsem ti tehdy ukazoval ty vysoké proplacené částky na tzv. transparentnim účtu za ME v čistejch zapoměl. 8)  Dělám něco podobného, ale radši máme právníka. ;)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #77 kdy: 25 Únor, 2015, 03:52 »
krátce k dresům - pamatuji že se to řešilo víckrát a docela to skřípalo na různých požadavcích od závodníků - jiné potřeby měli individuálové, jiné musheři od smeček.  Někdo pak že to nosit nebude, bo je je to pro něj nepraktické.. tak leda na vyhlášení, aby teda držel basu .. a to že je za pár litrů docela luxus...chm.. těžká domluva .. tak pozor na to ...pokud se někdo ujme tohoto úkolu :)
(když já měla "sponzorské" oblečení, motala jsem se kolem psů a závodila ve starém goráčovém overalu, protože právě praktičnost goráče potřebuju, zvlášť na mid.. a převlíkala jsem se jen na vyhlášení, (zahájení..) - do čistého)

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #78 kdy: 25 Únor, 2015, 14:31 »
krátce k dresům - pamatuji že se to řešilo víckrát a docela to skřípalo na různých požadavcích od závodníků - jiné potřeby měli individuálové, jiné musheři od smeček.  Někdo pak že to nosit nebude, bo je je to pro něj nepraktické.. tak leda na vyhlášení, aby teda držel basu .. a to že je za pár litrů docela luxus...chm.. těžká domluva .. tak pozor na to ...pokud se někdo ujme tohoto úkolu :)
(když já měla "sponzorské" oblečení, motala jsem se kolem psů a závodila ve starém goráčovém overalu, protože právě praktičnost goráče potřebuju, zvlášť na mid.. a převlíkala jsem se jen na vyhlášení, (zahájení..) - do čistého)

Nijak jsem to nezkoumal, ale např. Cari jela v dresu mid a na pohled ten stejnej měli její soukmenovci v singlu a čtverkách. Rozuměj, když to zvládnou Švédi, moc nechápu v čem by měl být problém u nás. Nebavíme se o hadrech, ve kterých sbíráš hovna. Zahájení, závod, vyhlášení. Hotovo.


Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #79 kdy: 25 Únor, 2015, 17:22 »
Kazdy, ale SKUTECNE KAZDY, fotbalovy klub z kazde mikro vesnicky ma dresy a my nemame nic. V dnesni dobe opravdu neskutecne!!! Ovsem umime o tom paradne pokecat :-) Je potreba si konecne priznat, ze z celkoveho pohledu na vec, pusobime / jsme / rozvojovy stat. Nastesti to umime se psy a tak se aspon nekdy muzeme prosadit. Tezko se srovnavat s Nory, kdyz maji dotace na juniory vyssi, nez my pro vsechny. Je to porad dokola. Jsou tu mezi nami vysoce sikovni, inteligentni a zkuseni lide s paradnimi moznostmi. Nicmene pokud se s nimi bude bavit "vedeni" jak s idioty, nikam to nepovede.

Rad bych podekoval Lukasovi za paradniho teamleadra. Resit svoje veci a jeste se starat o ostatni je narocne. Dik Rudovi za namazani lyzi a strejdum Chovancovi a Vrtelovi, ze nam krmili deti :-)
Spešl dik Lukasovi a Vencovi , ze nam podrzeli na startu toho janka  ;D

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #80 kdy: 25 Únor, 2015, 17:48 »
konečně to někdo řekl naplno :D

Martin,

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #81 kdy: 25 Únor, 2015, 19:40 »
Citace
......jiné potřeby měli individuálové, jiné musheři od smeček.  Někdo pak že to nosit nebude, bo je je to pro něj nepraktické.. tak leda na vyhlášení, aby teda držel basu .. a to že je za pár litrů docela luxus...chm.. těžká domluva .. tak pozor na to

Nechci srovnávat nesrovnatelné, ale zvláštní třeba je, že většina našich klubů v mushingu má vlastní dresy, bundy, podkolenky, čepice, vesty. Proč jsou lidé v klubech ochotní do toho jít a investovat nemalé peníze, aby vypadaly jako tým nebo minimálně nějak vypadaly?
Myslím si a berte to jako názor člověka, který asi do toho tolik nevidí a může se plést, ale bohatě by přece stačilo udělat jeden základní nákres, jak by repre oblečení mělo vypadat (barva, znak, křivky, základní nápis). To jde pak aplikovat na jakoukoliv součást oblečení.  To jestli si individualista vybere lehkou bundu a midař od spřežení teplou bundu je přeci potom jedno.

Vždycky se mi líbili švédové. U mladých švédek mi přišlo, že mají snad i pyžamo v barvách a i spodní prádlo. Nikdy jsem ale neměl možnost to nějak ověřit :-) :-)

pospa

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #82 kdy: 25 Únor, 2015, 20:14 »
s tím spodním prádlem je to v nezadané my ostatní máme smulu  ;D ;D

Jirka Valko as Sluníčko

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #83 kdy: 25 Únor, 2015, 20:20 »
A co tohle.   www.attackpromotion.cz   

pospa

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #84 kdy: 25 Únor, 2015, 20:22 »
s tím spodním prádlem je to pro  nezadané my ostatní máme smulu  ;D ;D

Jirka Valko as Sluníčko

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #85 kdy: 25 Únor, 2015, 20:43 »

Katka

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #86 kdy: 25 Únor, 2015, 22:22 »
Jenom tip a co paní Darina Grexova momentálne usila vesty MTO dle našich přání :) z funkčních materiálů snad se domluvíme a dojde i na kalhoty :) a dále sije repre dresy pro zahraniční veslarske repre. ( Švédy a pod.) Pokud by měl někdo zájem dam kontakt

juhyna

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #87 kdy: 26 Únor, 2015, 10:35 »
to ze sme jeli MS WSA a posbirali veskere lepsi umisteni krom me :-D 15ta z 30 ... vyhrali pohar narodu z 250 zavodniku taky nikdo neresi...pekny,dokonce az k slzam dojaty byl pohled na zaranicni tymy s podporou jakou maji ve svych statech a podporou jakou si davaji mezi sebou a je uplne co se jede jestli wsa nebo fistek nebo kurna XPKHTKNJHKJ boha!!! jedem za narod ne?! ...

juhyna

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #88 kdy: 26 Únor, 2015, 10:38 »
at uz jsou to ESP nebo Hasci nebo Malamuti nebo Alaskani - SME CESI NE?! ...a meli by sme drzet pri sobe a melo by to jit videt...

Jirka Valko as Sluníčko

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #89 kdy: 26 Únor, 2015, 11:02 »
juhyna, naprosto s tebou souhlasím. Akorát ta orientace v SH mi travala trošku dlouho.  8) Jenom jsem slyšel že ČR není členem WSA. Nevím,zas tak se v tom neorientuji. Jestli není, tak teda nechápu proč. Tady taky co se týká závodníků jezdících pod WSA neni ani vidu ani slechu. ;) V podstatě jsou SH na té samé lodi, ať už jedou pod WSA, FISTC nebo IFSS. 8)