Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MS Německo 2015

Autor Téma: MS Německo 2015  (Přečteno 56361 krát)

0 uživatelů a 12 Hostů prohlíží toto téma.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #60 kdy: 24 Únor, 2015, 16:34 »
Jano opakuji i ty jsi Svaz.  :) . Jak myslíš že se všechno děje? Někdo musí sednou , dojet , napsat, zatelefonovat,když nezná musí sehnat někoho kdo zná apod. Kdysi jsem přišel za Ivošem Marešem  a říkal jakto že Svaz nezajistil medaile? Odpověděl mi , ty jsi taky Svaz , jak ses podílel na tom aby se na ně nezapomnělo? A tak to je. Případnou spolupráci navrhuji projednat osobně. Každý umí něco jiného . Dohromady by to mohlo fungovat. Teď jsem na žádost ČOV zakládal samostatný účet na dotace na mládež. Chlap přede mnou měl soukromý účet za deset minut , já tam byl pětkrát a trvalo to čtrnáct dní.   ???

vkol

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #61 kdy: 24 Únor, 2015, 16:36 »
Ahoj Jirko, když už jsi se chytil :-)
Za co se mám omlouvat? Za svůj názor? Tak to je přesně o tom co jsem napsal, pěkně za uši! Nějak se nám už změnila doba a tohle je v celku veřejná diskuse a doufám, že to tak vydrží.
Co se týká  mluvení do očí a podobných keců, tak s tím nemám problém, akorát je tady cca 250 km a na návštěvu asi opravdu nepojedu :-)

Informace před MS, tak to bylo v celku hodně slabé, na to že je to MS a asi vrcholná hromadná akce pro otevřené. Z tvých příspěvků jsem pochopil, že anglicky umíš stejně dobře asi jako já, tak chápeš, že by bylo fajn nechat třeba přeložit propozice trochu lépe než překladačem.
Jasně, každý si to může zařídit sám ( keců kýble jak píšeš).
Možná, když tam jede víc lidí, tak by se svaz mohl trochu angažovat a jsi náš zástupce...

Je super, podle informací, jak makal Lukáš a vše potřebné zařídil! Mohlo se to asi domluvit dopředu.
Je zajímavé, že když vyjedou čistí na MS nebo ME cca o třech lidech v kategorii a pokud jedou ti správní, tak se cesťák potichoučku proplatí nebo ne? Bohužel tohle už asi nedohledám, možná dobře. Máme různé peníze?

Nechci jen prudit, ale není co chválit.
Běžně sem nepíšu a zase nějaký čas psát nebudu, nemám na to chuť a ani čas.
Až se potkáme, můžeme to probrat.
V.Kolátor


Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #62 kdy: 24 Únor, 2015, 17:11 »
Jirko, ano jsem svaz, jak píšeš, ale ne jeho zástupce, ale řadový člen a o spoustě věcech zkrátka musí rozhodnout vedení. Na jednom ze sportovních svazů tak trochu již několik let pracuji, tak vím, jak některé věci fungují a taky bohužel vidím, jak tady ty věci nefungují. Nemá cenu se tady dohadovat, kdo je a není svaz apod. Na to nemám ani čas, ani náladu. Můžeme se o tom pobavit třeba na schůzi, jestli ovšem tam bude možnost k nějaké diskuzi a nebude si po chvilce člověk připadat jako totální idiot

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #63 kdy: 24 Únor, 2015, 17:57 »
No Víťo , to jsi hodně mimo mísu.  :(  Jak proplatí potichu? Jak chceš něco z transparentního účtu proplácet potichu?Víš něco o účetnictví? Navíc účetnictví s výkazy je na každé schůzi.Teď už vedeme účto podvojné tam neschováš ani deseťák.
Jezdit nemusíš ,určitě se potkáme. Mohl si se zeptat , když jsme se viděli, ale to jsi se jen usmíval. Tohle ja fakt ubohá špína.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #64 kdy: 24 Únor, 2015, 18:02 »
Jani vedení samozřejmě rozhoduje , ale kus práce by měli odvést členové. Dej podnět , najdi někoho šikovného , prostě pomoz . Jen touhle diskuzí , jsem ztratil spoustu svého času. Když nediskutuji je to špatně , když diskutuji  a snažím se vysvětlit realitu je to taky špatně. Jediný kdo tady diskutoval a pomohl byla Weru. Jsme jen lidi .

martina št.

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #65 kdy: 24 Únor, 2015, 18:31 »
Dnes jsem mluvila s Karolinou Ciprovou a dozvěděla jsem se informaci,ze již pracuje (í) na "národním" oblečení pro letošní mistrovství belgických ovčáků,grafika je téměř hotova a tak si myslím,že by to bylo fajn se s ní spojit,domluvit...

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #66 kdy: 24 Únor, 2015, 18:51 »
Vítek psal, Je zajímavé, že když vyjedou čistí na MS nebo ME cca o třech lidech v kategorii a pokud jedou ti správní, tak se cesťák potichoučku proplatí nebo ne? Bohužel tohle už asi nedohledám, možná dobře. Máme různé peníze?
Jirko, v tomto má Vítek bohužel pravdu, sám jsem před cca dvěma až třemi lety, kdy byla nouze nejvyšší, žasnul komu se co proplatilo. A jednalo se o čisté. Takže řeči o desetníkách a účetnicví moc vážně neberu.
Mimochodem, proč není odkaz na "transparentní" účet svazu na úvodní stránce našeho webu? Samozřejmě pro přihlášené. Nebo blbě hledám?


Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #67 kdy: 24 Únor, 2015, 19:07 »
Mirku peníze jsou jen jedny , ty které vidíš. Pokud bylo něco proplaceno , bylo to na základě a v souladu s platnými směrnicemi .Čistým nebo otevřeným. Minulý týden byl založen další samostatný účet , který bude sloužit pouze pro pro dotace ČOV , které tam budou převedeny z transparentního účtu a kam budou chodit i dotace na mládež z ČOV. Bez splnění této podmínky musíme peníze vrátit.Zatím je na něm nula korun Doporučuji dorazit na schůzi a projít si celé účetnictví. Poslední roky ho zpracovává renomovaná firma s kulatým razítkem daňového poradce. Vezmu účto i zpětně.

« Poslední změna: 24 Únor, 2015, 19:08 od sulika »

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #68 kdy: 24 Únor, 2015, 19:10 »
Martino , kontaktoval jsem hned Šimona. Oblečení je letní. Udělal jsem dotaz na zimní. Šimon slíbil , že to projednají a dají zprávu.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #69 kdy: 24 Únor, 2015, 19:15 »
Jirko, nehodlám zkoumat účetnictví, to bude určitě v cajku, ale stále mám neodbytný pocit, že to, co bylo proplaceno, viz moje připomínka, v souladu se směrnicemi nebylo. Jmenovat o koho se jednalo, samozřejmě nebudu, ale asi se jedná o to samé, o čem psal Vítek.

Michal

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #70 kdy: 24 Únor, 2015, 19:17 »
Jsem ještě v místě konání. Laxnost našeho svahu k reprezentaci je opravdu k zamyšlení. Naštěstí jsem vzal sebou reprezentační vesty určené pro ME ECF, díky tomu jsme na vyhlášení nevypadali jako banda z horní dolní, ale alespoň trochu jako repre ČR. Ikdyž do ostatních států máma hodně daleko.
Díky patří všem co pro repre něco udělali. . .

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #71 kdy: 24 Únor, 2015, 19:36 »
Víš Michale , když vznikl klub Sokola , tak jsme brali za JK dotace na člena. Sokol vyvedl ze Svazu cca 100 lidí na které čerpal dotace sám , ale servis využíval svazový. Svaz za dobu učinkování Sokola přišel na dotacích velmi hrubým odhadem skoro o 1 000 000,- Kč. Jak  JK tak i jeho následovníci přesto se Sokolem spolupracovali dál, někdy líp , někdy hůř. Musím říct , že s Kamilou se teď spolupracuje suprově. Bez řečí pomohla a věřím , že spolupráce bude do budoucna hodně dobrá.

Já jsem si to šťouchnutí nemohl odpustit . Chci aby si taky lidi uvědomili co za peníze uteklo a co za ně mohlo být.

Martina št.

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #72 kdy: 24 Únor, 2015, 19:37 »
to Jirka: Karolína řikala,že oblečení je od trika,lehké bundy,převlíkacích zateplených kalhot,zateplené bundy,přes 3/4 elastáky,čepice,čelenky..prostě je toho na výběr dost. je to asi vše na domluvě. Kdo co bude chtít si individuálně u nich potom objedná.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #73 kdy: 24 Únor, 2015, 19:50 »
Ok Martino ,Šimona jsem kontaktoval , počkáme na výstup.

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #74 kdy: 24 Únor, 2015, 20:26 »
Jirko, nemám pocit, že bych pro svaz nikdy nic neudělala. Jenom před pár lety jsem upozornila na problém s nevyúčtovanými dotacemi, na základě kterého pak Lukáš Čechura vyjednal to, že nám peníze znovu nějaké přiklepli. A co třeba smlouvy s pořadateli .... Několikrát jsem se snažila upozornit, že třeba vyúčtování není jen o kulatém razítku .... My třeba v účetnictví kulaté razítko nepoužíváme a máme vyúčtování dotací v pořádku, jelikož jsme prošli kontrolou NKU. Nemám problém s něčím pomoc, ale mám problém s tím, jakým způsobem se to pak obrátí proti mně, viz. tato diskuze. Kdy nejdřív si připadám jako totální idiot, že upozorním na to, že jsou špatně přeložené informace ohledně MS, pak že vůbec řeším, kdo bude teamleadr a nakonec nechci vymyslet repre oblečení i přesto že jsem tady rovnou napsala, že to neumím. Tak nevím, ale mám pocit, že zkrátka o pomoc nestojíte a každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán ....