Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MS Německo 2015

Autor Téma: MS Německo 2015  (Přečteno 56264 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #45 kdy: 24 Únor, 2015, 09:07 »
Jirko, nikdo přece nechce, aby se všechno všem proplácelo, ale je pravda, že něco proplatit medailistům by tedy nebylo od věci.... A je ostuda, že svaz nedokáže odměnit ty, co nás úspěšně reprezentují nebo já alespoň 4 medaile na sněhovém MS během 3 dnů za mega úspěch považuji. A co se týče informací před závodem, tak to radši komentovat vážně nebudu  :-[ Velké díky patří Lukášovi, že se o naši výpravu postaral, protože jak psal Ruda, ono závodit a ještě stíhat věci okolo není jednoduché. A oblečení??? Vždyť nikdo nechce, aby svaz zaplatil kompletní oblečení pro všechny, ale možná by stačilo, kdyby vůbec nějaké jednotné oblečení existovalo a třeba i za nějakou výhodnou cenu a věřím tomu, že spousta lidí by si něco takového pořídilo. Jenže všechno je to o domluvě a nějaké diskuzi a poslední dobou mi přijde, že každý, kdo přijde s nějakým podnětem, tak je akorát za blbce  :(

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #46 kdy: 24 Únor, 2015, 09:23 »
Jani nevím jak hospodaříš jinak , ale máš li mandatorní výdaje  cca 300 000 ročně a nejistý příjem 250  000 ročně , který doháníš licencemi apod. jak to chceš dělat? Nemůžeš vydávat víc než získáváš . Nebo si doma na to našla nějaký fígl? Doby kdy stát vyplácel na nás 750 000 i 800 000 ročně jsou nenávratně pryč. Proč byla a  je taková politika státu by se Ruda měl ptát jinde , ne mně.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #47 kdy: 24 Únor, 2015, 09:25 »
Víťo tomu cos nepsal nerozumím , buď víš něco co já ne a nebo kecáš. Pokud něco víš dej to do placu , nebo se omluv. Že mi to neřekneš do očí?

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #48 kdy: 24 Únor, 2015, 09:44 »
Jinak Jano beru tě za slovo , bylo by fajn kdyby si se  pro příští sezonu mohla věnovat návrhu svazového oblečení . Představoval bych si, udělat jednoduché výběrové řízení aby jsme dostali dobrou nabídku . Samozřejmě i s cenovou kalkulaci a  návrh komu to svaz proplatí , kdo si zaplatí procenta a kdo celé. Bude také potřeba vést evidenci a účetní přípravu . Nejlepší by bylo , kdyby si zajistila aspoň částečné profinancování ze zdrojů mimo svaz . Měla by si u mně a věřím , že i ostatních plnou podporu.

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #49 kdy: 24 Únor, 2015, 09:48 »
Velký dík teamleadrovi Lukášovi - vše naprosto bez chyby. Plus ochotně pomohl s mazáním.
Ale taky výborný partě lidí, co se tam sešla - Šovanek, Tobi s Míšou a dvojčaty, Ruda a jeho táta, Lukáš, Mencoš family a Sláva, Marťa s Peťou a Jana s Vencou!
Závod zmáklej jak by se na MS slušelo! A těch lidí, co si koupilo za osm éček vlez, aby vytvořili tu správnou atmosféru hodnou takovýho podniku - FAKT ZATRACENĚ HODNĚ!!
Ještě jednou gratulace všem medailistům! Ale i těm ostatním!

Btw. No, proplácet všem cestu a startovný je dle mýho nesmysl - brzo by se našli určitě tací, co by si z toho dělali pěknou svazem zaplacenou dovolenou a to asi není moc smysl "repre". Tohle max medailistům.
Ale dresy jsou úplně jiná kapitola. Jestli je pravda, že Karolína Ciprů se (jakkoli) podílela na přípravě/výrobě dresů pro norskou repre, je to trochu smutný - vzhledem k těm našim (=rozuměj absolutně žádným). Pěkná práce Karolíno, vypadá to dobře. Ono většina ostatních zemí vypadá jako jeden tým, jen my jsme takovej mišmaš "každej pes, jiná ves". Škoda tohohle přístupu. I Slováci maj dresy a ne všichni jezdí ven. Přesto je na závodech oblíkaj.


Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #50 kdy: 24 Únor, 2015, 09:55 »
Jinak Jano beru tě za slovo , bylo by fajn kdyby si se  pro příští sezonu mohla věnovat návrhu svazového oblečení . Představoval bych si, udělat jednoduché výběrové řízení aby jsme dostali dobrou nabídku . Samozřejmě i s cenovou kalkulaci a  návrh komu to svaz proplatí , kdo si zaplatí procenta a kdo celé. Bude také potřeba vést evidenci a účetní přípravu . Nejlepší by bylo , kdyby si zajistila aspoň částečné profinancování ze zdrojů mimo svaz . Měla by si u mně a věřím , že i ostatních plnou podporu.

Hm, tak než jsem to dopsal, něco tu přibylo...

Jestli tomu dobře rozumím, z tohoto příspěvku vyplývá - dresy? Fuck of. Jestli ňáký chcete, si je zařiďte (komplet pořešte a zaplaťte) sami. Vostrej přístup :-)

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #51 kdy: 24 Únor, 2015, 09:58 »
Martine , oni Norové jsou s prachama trochu někde jinde, je to severský Kuvajt (proto nejsou ani v EU, jedou vlastní prkno). Karolina nechala i pro podzim 2010 udělat hezké bundy , mám je dodnes . Na to jak to probíhalo a  s čím se potýkala , by bylo lepší zeptat se jí .   Martine to ne , jen se ptám , kdo udělá a kde se vezmou peníze . Nic víc nic míň.
« Poslední změna: 24 Únor, 2015, 09:59 od sulika »

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #52 kdy: 24 Únor, 2015, 10:29 »
Jirko, tak teď nechápu to tvoje beru tě za slovo .... Je to přesně tak, jak píše Martin: něco chcete, tak si to zařiďte .... A jak už jsem jednou psala, jde čistě jen o to, aby svaz např. zařídil nějaké ofiko teamové oblečení, které by si dotyční mohli zakoupit. Je jasný, že nejsou peníze na to, aby svaz vybavil všechny kompletním oblečením. Ale je možné, že by nějaká firma byla ochotná dát nějakou množstevní slevu nebo něco podobného. Ale těžko můžu poptávat něco, když nevím ani pořádně co. Bylo by asi dobré vůbec celkově rozhodnout, co nechat udělat, jak by to mělo vypadat atd. Třeba pokud vím, vy si necháváte šít v Gassu a tam by nešlo dojednat nějakou nabídku???

martina št.

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #53 kdy: 24 Únor, 2015, 11:19 »
Tak proč se tedy nedomluvit přímo s Karolínou Ciprovou,která určitě má přesné informace ohledně cen,na kolik by tedy kompletní oblečení vyšlo, a myslím si,že i pro českou výpravu by dokázali vytvořit tak krásné oblečení jako pro Nory. A pak záleží jenom na svazu,zda přispějí nějakou částkou či ne. Já osobně si toto oblečení ráda pořídím a nejenom já....

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #54 kdy: 24 Únor, 2015, 12:56 »
Mám doma červenou repre bundu co Kája dělala před nějakým časem. Je fajn, ale jen na podzim. V zimě by se hodila teplejší. Tak jak tenkrát i teď bych si ji zakoupil ze svého. Proč ne. Nepotřebuji aby to svaz platil i když by to bylo super. Chci vypadat s ostatními jako tým ne jako banda s horní dolní.

To, že se neproplácí cesťák ani medailistům se mi sice nelíbí, ale dokážu to pochopit s ohledem na finance.

Co ale nechápu a krajně se mi nelíbí, že nejsme schopni proplatit cesťák člověku, který tam jede jako team lídr a stará se o všechny reprezentanty!!!  Když už nic, tak tento člověk by to měl dostat zaplaceno, bez ohledu jestli startuje nebo tam jde dělat jen team lídra. Važme si těchto lidí !!!!  Sorry, ale na tohle by se měly prachy najít. Myslím, že téma na schůzi.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #55 kdy: 24 Únor, 2015, 14:11 »
Jani při vší úctě i ty jsi Svaz , tedy ten kdo by  mohl činit .Nikdo se nebrání předloženému a zpracovanému návrhu.  Jasně Gasso je prima , ale někdo si to musí vzít za své . Ať si to vezme Svaz , ty , Karolina , Martin , prostě někdo další .

Pro Maura teamleadr se zatím vždy platil s vyjímkou J. Trnky ml. který to nežádal. I ti co jsou, resp. byli v Bernau dostanou příspěvek na cestu. Podívej se na účet , mělo by to tam být ještě vidět.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #56 kdy: 24 Únor, 2015, 14:42 »
óóó tak to sorry. To jsem nevěděl a omlouvám se. Jojo na účtě je to vidět. Tak aspoň něco pozitivního :-)

šampon z kerkonoš

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #57 kdy: 24 Únor, 2015, 14:55 »
Jirko ty ses strasne komickej clovek vsechno hazis at udelaj druhy a kdyz pomoc nabydnou tak znich udelas debili jako z Verci N. Tvuj pristup je zalostny. Az te potkam osobne na zavodech rad bych stebou pronesl par slov. Ac jako mlady nezkuseny fracek myslim si ze minimalne zlaty medajlisti by mne dostat proplacene startovne. aspon nejak by se jim svaz mohl angazovat za vybornou reprezentaci Cr. Václav Vančura 731320753

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #58 kdy: 24 Únor, 2015, 16:05 »
Vašku nevím jak s Verčou komunikuješ , ale ona s námi spolupracuje . Převčírem jsem jí děkoval za pomoc a bavili jsme jak dál. Škoda , že nechápeš , že je nutné aby každý měl svůj podíl na práci .
 Když máš v kase stovku , nemůžeš z ní vyndat stovky dvě .

P.S.
Sice jsem záhy zjistil kdo je šampon , ale cením si , že jsi se podepsal .  ;)

A jestli si chceš bez emocí promluvit , klidně zavolej . Telefon máš , nebo ti ho Verča dá.


Pro Maura- omluva se přijímá  :)
« Poslední změna: 24 Únor, 2015, 16:07 od sulika »

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #59 kdy: 24 Únor, 2015, 16:17 »
to mě fakt baví, člověk tady napíše, že by bylo dobré, kdyby bylo k dispozici nějaké "repre" oblečení a šup už má udělat návrh, poptat firmy atd. Tak jednak nejsem grafik a nemám ani v tomto směru moc dobrou představivost, takže navrhovat oblečení nebude moje silná stránka a jednak by asi bylo dobré vůbec domluvit konkrétní typ oblečení, jestli komplet nebo třeba jenom čepici, bundu, tričko atd. Ale toto by měl asi opravdu navrhnout svaz a ne řadový člen jako jsem já. Myslím, že mezi námi by se jistě našel někdo, kdo má "výtvarné" nadání a třeba by ho to i bavilo a ne že se to vždycky hodí na toho, kdo s něčím přijde. Nemám problém s něčím pomoc, jen zkrátka toto není moje parketa.